Praktyki i staże w agencji

Nasza firma kilkanaście lat temu powstawała od zera. Stworzyło ją kilka młodych ludzi, będących zaraz po studiach. Choć rzeczywistość rzucała nam kłody pod nogi nie raz, udało nam się po kilku latach stworzyć spółkę solidną i godną zaufania. Nasze doświadczenia pokazują, że warto inwestować w ludzi młodych, których zapał i gotowość do pracy potrzebują oszlifowania w charakterze doświadczenia i praktycznego działania. Dlatego też z chęcią w miarę możliwości staramy się przyjmować młodych ludzi na praktyki i staże, by pomóc im nie tylko zdobyć doświadczenie, ale także podnieść pewność siebie i obudzić wolę walki. Aktualnie zapraszamy studentów do współpracy w formie:

bezpłatnych praktyk trwających miesiąc w okresie roku akademickiego (CV należy wysyłać na nasz adres internetowy),

płatnych staży trwających od 2 do 6 miesięcy w okresie roku akademickiego (CV wraz z listem motywacyjnym należy wysyłać na nasz adres internetowy).

Staramy się dostosowywać godziny praktyk i stażów w zależności od planu zajęć studentów. Mile widziani w naszej firmie są również studenci studiów zaocznych. W siedzibie firmy pracownicy zwykle pojawiają się także w okresie weekendu, dlatego istnieje szansa odbycia wyżej wspomnianych zajęć również w soboty i niedziele. Po odbyciu stażu najbardziej obiecujący studenci mogą otrzymać ofertę stałej współpracy. Traktujemy naszą pracę poważnie, dlatego też tego samego oczekujemy od przychodzących do nas praktykantów i stażystów. praktyka

Nasze rozwiązania

it ecommerce www grafika

Doskonałe do domu czujniki czadu kidde okres grzewczy za pasem.