Klienci pytają

Czytaj informację na temat technologii gsm

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej?

Na to pytanie odpowiadamy dopiero po rozmowie z naszym klientem. W zależności od jego oczekiwać przedstawiamy indywidualny projekt i proponujemy zleceniodawcy cenę, za którą może on zostać zrealizowany. Cenę można negocjować.

Jak długo czeka się na stronę?

Staramy się realizować nasze zlecenia najszybciej jak się da. Ilość zleceń, które otrzymujemy jest w ostatnim czasie dość duża, dlatego czas realizacji może ulec wydłużeniu. Dostosowujemy się jednak do wymagać klienta i szanujemy termin, który razem wypracujemy. W razie jakichkolwiek opóźnień zleceniodawca może liczyć na obniżenie kosztów.

Czy strona może być wielojęzyczna?

W przeszłości tworzyliśmy strony wielojęzyczne, dlatego jest to jak najbardziej możliwe. Bez żadnych komplikacji możemy dodać do strony po polsku także wersję anglojęzyczną, niemieckojęzyczną, francuskojęzyczną, rosyjskojęzyczną oraz włoskojęzyczną. W razie potrzeby utworzenia strony w innym języku kontaktujemy się z naszymi współpracownikami działającymi poza obrębem firmy. Czas realizacji projektu ulega wtedy nieznacznemu wydłużeniu.

Czy projekt strony może zostać zmieniony w trakcie realizacji?

Oczywiście istnieje taka możliwość, jednak w takich przypadkach koszty wykonania strony ulegają powiększeniu, a czas realizacji wydłuża się. Dlatego też przed rozpoczęciem projektu klient dostaje do obejrzenia ostateczną wersję, by podjąć ostateczną decyzję.

Czy firma prowadzi także pozycjonowanie?

Po utworzeniu strony proponujemy klientom jej pozycjonowanie. Pozycjonujemy zarówno strony stworzone przez nas, jak i witryny z zewnątrz. zasady

Nasze rozwiązania

it ecommerce www grafika

https://tekniska.pl/kategorie/konwertery/adaptery/m-bus-adaptery/